Dag Tom,
Het is nu al het derde jaar op rij dat ik de Bachbloesem mix 92 neem. Al vanaf de eerste keer, dus 3 jaar geleden, heb ik geen last meer van neerslachtigheid tijdens de wintermaanden. Vroeger begon dit zo vanaf oktober - november en bleef ik er last van hebben tot eind februari. In de maand december, met alle feesten, had ik er heel veel last van. Ik zag er echt tegenop, Kerstdag en Nieuwjaar waren dikwijls heel moeilijke dagen. Sinds 3 jaar feest ik gewoon mee omdat ik me veel beter voel, totaal geen last meer van zwaarmoedigheid of neerslachtigheid. Ik vond dat ik het je toch eens mocht laten weten, na drie jaar ;).
Vriendelijke groeten,
Christiane
Disclaimer: werking varieert van persoon tot persoon en is niet gebaseerd op wetenschappelijke resultaten.
Inclusief BTW
Heb ongeveer 1,5 flesje verbruikt, en ben tijdelijk gestopt. Met de feestdagen had ik een dipje, maar kwam daar snel weer uit.
Lees de volledige getuigenisDe eerste week, geen verandering, nog steeds moedeloos en neerslachtig. De tweede week een merkbare verbetering, één dag op twee goed.
Lees de volledige getuigenisMeestal ben ik een opgewekt,actief en realistisch persoon wat voor mijn beroep als thuis verpleegkundige toch ook belangrijk is.
Lees de volledige getuigenisBen je niet zeker welke Bachbloesems jou kunnen helpen? Neem vrijblijvend contact op met Tom en krijg gratis persoonlijk advies.