Ze is dol op de druppels

Hey M. Vermeersch,
We zijn nu 3 weken bezig met de druppels voor ons teefje Cara. Ze is dol op de druppels. Ze heeft ze liever dan haar snoepjes. Ze likt ze rechtstreeks van de pipet.
Iedereen in de hondenschool merkt haar progressie van de laatste 2 weken: ze is meer geëngageerd, heeft meer wilskracht om samen te werken en ze maakt indruk op iedereen met haar intelligentie. De onrust en de daarmee verband houdende apathie komen nog steeds voor, maar niet meer zoveel als voordien. Ze is meer vertrouwend en volgt ons nu meer. De affectie tussen ons en het vertrouwen is gegroeid. Ik kan haar nu gemakkelijker terugroepen. Cara is nu ook nieuwsgierig om nieuwe dingen te proberen en komt hierdoor naar de deur als ze merkt dat we ons klaarmaken voor een wandeling buiten. Een maand geleden verstopte ze zich nog in haar doos om niet mee te moeten met ons.
We zijn blij met Cara's vooruitgang en willen graag verder gaan met de druppels. Ik zal er opnieuw bestellen via jullie site.
Heel erg bedankt en vriendelijke groeten
Franziska
Disclaimer: werking varieert van dier tot dier en is niet gebaseerd op wetenschappelijke resultaten.
Inhoud 50 ml
Aanbevolen kuur

Inclusief BTW
Andere getuigenissen
* Disclaimer: werking varieert van dier tot dier en is niet gebaseerd op wetenschappelijke resultaten.
Ze geniet nu van haar wandelingen
Ik heb al bijna 3 maanden de mix op maat gegeven voor mijn hond Hera. (6x4 druppels). De druppeltjes zijn bijna op en vraag me af als ik opnieuw hetzelfde moet nemen.

De angsten van Lex zijn sterk gereduceerd
Ongeveer een maand geleden is onze hond Lex begonnen met een mix op maat voor drie maanden. Het eerste flesje is nu op en wij zijn heel tevreden.

Ze is vaker blij en vrolijk en minder angstig
Een maand geleden waren we klaar met de Bach bloesem therapie voor onze hondje Jojo.

Hij heeft nu twee rustige weken gehad
Sinds 27 dec gebruikt mijn bordercollie Sam de op maat gemaakte druppels. Na een paar dagen begonnen we al wat verandering te merken. Hij werd wat relaxter en blijer.
Lees de volledige getuigenis
Gewoon geweldig, zij is in balans
Ik wilde even laten weten hoe het met onze golden's is na 2 flesjes die op maat zijn gemaakt.

Dank voor de goede zorgen!
Hi Tom, beter laat dan nooit bij deze... hier even een kort verslagje van het effect vd flesjes op Lulu.

De andere wandelaars zijn weer veilig
De druppels doen hun werk, Figo valt veel minder uit en het wandelen met hem is een echt plezier geworden.

We gaan vrolijk verder met de druppels
Hier even een kleine update. We zijn nu inmiddels 4 weken bezig met de druppels bij Finnley.

Veel stiller en minder bang
Dit is Chandra, een Pronkrug, die al negen jaar bij ons is en die we heel graag zien maar onlangs serieuse problemen begon te krijgen omdat ze mishandeld was toen ze drie jaar oud was.
Mijn Shih Tzu heeft geen aanvallen
Ik ben heel tevreden over Bachbloesem.
* Disclaimer: werking varieert van dier tot dier en is niet gebaseerd op wetenschappelijke resultaten.