Dag Tom,
Ik had bij jou druppels gekocht - zwanger worden, omdat na jaren van proberen en mislukte IUI ik in januari zou starten met ivf.
Ik dacht ik kan wel wat mentale ondersteuning gebruiken. Wat kalmte en vertrouwen en wie weet lukt ivf.
Nou dat loopt anders, want volgende week heb ik mijn eerste echo!
Ik ben spontaan zwanger geworden!!!!!!
Zoooooooo bijzonder. Ik ben begonnen met de cursus, want ik vind het magisch!
Dank dank dank! En liefs.
En nu snel zwanger zijn kopen!
Disclaimer: werking varieert van persoon tot persoon en is niet gebaseerd op wetenschappelijke resultaten.Inclusief BTW
Dan vond ik Bachbloesem mix 69 'zwanger worden' en ik zei tegen mezelf: "laten we het eens proberen - misschien helpt het niet, maar het kan zeker geen kwaad'.
Ik ben al bezig met de druppeltjes, m'n 2de flesje is half leeg. Maar bestel graag tijdig dat ik zeker niet zonder val. We zijn nog niet zwanger maar het helpt me wel om rustiger te zijn.
Eerst en vooral, een gelukkig nieuwjaar voor 2015!. Ik neem geen contact op voor een vraag, maar voor feedback. :)
Ik hield dit niet voor mogelijk. Op 5 november startte ik met Bachbloesem mix 69. En nu ben ik in de 6de week van mijn zwangerschap!
Ik wou je gewoon laten weten hoe ik het aan het doen ben. Ik ben momenteel al 3 weken Bachbloesem mix 69 aan het nemen, en ik voel me al beter!
Lees de volledige getuigenisIk wilde even laten weten dat ik 1 maand na het innemen van de Bachbloesem druppels al zwanger was, onvoorstelbaar!
Ik gebruik de mix nu 3 maand en ik ben zwanger! Ik zou graag weten of ik de mix ook tijdens mijn zwangerschap mag gebruiken, want deze houden mij rustig.
Ik nam je mix als een laatste hoop, alvorens een beslissing te nemen, gezien mijn partner bijna 50 is.
Ik nam de zwangerschapstest zonder nerveus te zijn en zonder enige verwachtingen en kijk... Ik ben zwanger!
Ik heb de mix om zwanger te worden gebruikt en met succes, ik was na 3 maanden zwanger.
Ben je niet zeker welke Bachbloesems jou kunnen helpen? Neem vrijblijvend contact op met Tom en krijg gratis persoonlijk advies.