Dag Tom,
Een tijdje geleden heb ik de samenstelling voor wisselende stemmingen gekocht bij jou met de bedoeling om mijn ups en downs wat meer in de hand te hebben.
Ik begin stilletjes aan effect te hebben. Persoonlijk merk ik er nog niet zoveel van maar mijn man, zegt dat mijn pieken en dalen al wat afgezwakt zijn en dat het voor hem aangenamer leven is met mij. En als mijn man gelukkig is, ben ik ook gelukkig, dus doen we mooi verder!
Groetjes,
Claudine
Disclaimer: werking varieert van persoon tot persoon en is niet gebaseerd op wetenschappelijke resultaten.
Inclusief BTW
Ik ben klaar met de persoonlijke mix die je mij gegeven hebt. Ik moet zeggen dat ik reeds verbeteringen merk.
Waarom ik zoveel baat heb bij mix 88 is dat ik rustiger ben, dingen niet meer zo snel zeg en positiever ben.
Ik merk na enkele dagen dat ik in een betere stemming ben en voel mij gewoon beter. Dingen die mij vroeger down maakten, hebben nog altijd een impact op mij, maar niet meer zo erg als vroeger.
De bachbloemen (mix 88) helpen enorm. Al na 4 dagen voel ik verbetering.
Duizendmaal bedankt voor uw magisch drankje mix 88.
Het heeft me enorm geholpen.
Je bachbloesemcombinatie voor wisselende stemmingen werkt heel goed bij mij. Ik had nogal hevige euforische buien waardoor ik dingen deed waar ik dan later spijt van had.
Lees de volledige getuigenisIk wilde u bedanken voor uw hulp. In feite voelde ik me al jaren niet goed zonder te weten waaraan ik leed.
Lees de volledige getuigenisBen je niet zeker welke Bachbloesems jou kunnen helpen? Neem vrijblijvend contact op met Tom en krijg gratis persoonlijk advies.