De uitwerking was positief
Twee jaar geleden heb je ivm Anne haar examen een "mix op maat" samengesteld.
Ze werd er rustig van in haar hoofd, zo gaf ze aan, en was geslaagd.
De uitwerking was dus positief. Inmiddels studeert ze verder en heeft straks weer tentamens en examens. Ondertussen probeert ze haar rijbewijs te halen maar is inmiddels al 9 x gezakt voor haar theorie! Aan haar intelligentie kan het niet liggen, maar meer aan haar gebrek aan zelfvertrouwen, nervositeit, te snel de moed laten zakken maar toch ook haar concentratie problemen bij het studeren en het vervolgens te snel denken "ik ken het nu wel". En ze wil zo graag goed presteren.
Wil je svp een stevige mix voor haar maken en hiervan svp 3 flesjes leveren ??
Vriendelijke groeten
vader van Anne

Inhoud 50 ml
Aanbevolen kuur
-
3 flesjes € 89.00 Uw voordeel € 58.00
- 2 flesjes € 79.00 Uw voordeel € 19.00
- 1 flesje € 49.00

Inclusief BTW
Andere getuigenissen
* Disclaimer: werking varieert van persoon tot persoon en is niet gebaseerd op wetenschappelijke resultaten.
Het resultaat mag er zeker zijn
Ik wil u persoonlijk van harte bedanken voor de mix dat u voor mijn zoon eind maart hebt samengesteld. Het resultaat mag er zeker zijn!

Al 2 weken geen andere middelen meer
Ik wil je danken voor mijn persoonlijke mix van Bachbloesem. Ik ben al aan mijn derde flesje en inderdaad ik voel mij er goed bij.

Heb je de magische druppels in mijn fles water gestopt?
Ze gaat veel meer relaxed gaan slapen, in vrede en zonder nachtmerries. Ze zegt dat de druppels haar goed doen...

Veel progressie ondervonden
Ik neem al gedurende 2 à 3 maanden jouw samengestelde Bachbloesem mix op maat... Ik ben er enorm door vooruit gegaan...

Twan is veel alerter
Hierbij mijn ervaringen met de persoonlijke Bachbloesem mengeling die je gemaakt hebt voor mijn zoon Twan.
Lees de volledige getuigenis
Dit mengsel doet hem enorm goed
Mijn zoon is zijn schooljaar begonnen en was zelfzekerder en ik wil u daarvoor bedanken. Tijdens de eerste week was hij heel ontspannen.

In vier maanden is hij zeker verbeterd
Ik heb jouw in September geschreven voor een samenstelling van Bachbloesems voor mijn zoon. Ik kan je vertellen dat hij in vier maanden zeker is verbeterd.

Ze wil nu leuke dingen doen
We zijn meteen met de druppels begonnen en ik moet zeggen dat ik al snel een verschil merkte. Of het echt zo snel werkt, weet ik niet hoor maar ze werd vrolijk, gezellig en had zin in leuke dingen doen in Oostenrijk.

Ik dank mijn herrijzenis aan Bachbloesems
Door de persoonlijke mix van Tom kan ik toch nog een normaal leven leiden. Ik dank mijn herrijzenis aan Bachbloesems.

Ik kan normaal met hem praten en er kan zelfs af en toe een grapje af !
Na een maand Bachbloesems druppelen, leek het mij tijd voor een tussentijdse evaluatie. En die is (tot mijn eigen verbazing) positief.
Lees de volledige getuigenis* Disclaimer: werking varieert van persoon tot persoon en is niet gebaseerd op wetenschappelijke resultaten.