Gratis verzending

Geniet nu van een gratis verzending voor alle bestellingen vanaf € 50

Gratis persoonlijk advies

Vraag het aan Tom, bachbloesem expert en krijg gratis advies!

wie is Tom

100% veilig

Positieve resultaten bij mijn autistische zoon

(4/5)

Prijs € 39

GRATIS verzending vanaf € 50,00

Onmiddellijk leverbaar

Aantal:

Plaats in mandje


Hallo Tom,

Graag hoorde je mijn bevindingen.
Even wat uitleg voordien. Mijn oudste zoon (11 jaar) heeft autisme en ik denk dat het eerder atypisch autisme is.

Hij heeft ook slechte schoolresultaten als gevolg van concentratieproblemen. Hij vertoont ook een druk gedrag en dit staat volgens mij in rechtstreeks verband met de prestatiedruk die groter wordt naargelang hij ook ouder wordt. Er wordt meer van hem verwacht en daarnaast is de leerstof ook moeilijker. Ik hoop hem te kunnen helpen bij het wegnemen van de faalangst waar hij ook héél veel last van heeft en ook het druk gedrag verminderen (en opvoeren van concentratie).

Wat zijn nu mijn bevindingen?
Ik vind hem veel rustiger dan voordien. Hij kan beter met zijn stress om in de meeste gevallen en als het echt fout loopt, zal een hysterische bui wel niet uitblijven, maar hij kalmeert sneller. Wat betreft de faalangst en de concentratie daar zie ik nog geen spectaculaire verbeteringen. Misschien moet ik de bachbloesem mix nog wat langer doorgeven.

Conclusie: ik zie duidelijk positieve effecten en blijf dus de combinatie “autisme”zeker voortgeven.

Ik heb ook een jongere zoon (4 jaar) die ook gedragstoornissen vertoont. Het lijkt op autisme maar er is nog geen diagnose. Ik ben van plan hem ook de combinatie “autisme” te geven.

Alvast bedankt voor de ondersteuning!

Vriendelijke groeten,
Tim

Andere getuigenissen
top van de pagina