BACHBLOESEMADVIES
professioneel advies bij de keuze van je bachbloesems
home -> getuigenissen -> mijn man is al zes maanden gestopt met roken.
| klik hier om terug te keren naar het overzicht van de testimonials. |
| |
Mijn man is al zes maanden gestopt met roken. |
| |
|
Dag Tom,
Ik ben zo blij met de druppeltjes die je me opstuurt. Het is niet voor mij maar voor mijn man. Het is nu al zes maanden dat hij is gestopt met roken. Hij was een verwoede sigaar en pijp roker. Er zijn nog momenten dat hij verlangt naar zijn sigaar maar deze zijn minder en minder.
Ik moedig hem aan om door te zetten en geef hem mooi iedere dag zijn druppeltjes. Het is de eerste keer dat het zo lang goed blijft gaan. Ik hoop dat hij er deze keer voorgoed van af zal zijn.
Vriendelijke groeten, Marie-Claire
|
|
|
|
|
|
|
| |


Inhoud: 50 ml
|
|
|
Bachbloesem nr 58 helpt om :
· Verlost te geraken van de tabaksverslaving. · Minder behoefte te hebben naar “iets anders”. · Rustig te zijn en niet nerveus te worden. · Te geloven dat je het kan. · Door te zetten in moeilijke omstandigheden. · Geen schrik te hebben om te verdikken. · Meer ontspannen te zijn tijdens stoppen met roken
Bachbloesem nr 58 is 100 % veilig!
. geeft geen enkele bijwerking en werkt niet verslavend. . mag je zonder risico combineren met gewone medicatie.
Dosering
. 6 x 4 druppels per dag rechtstreeks op de tong of in water . tip : je kan de dagdosis (24 druppels) in een flesje water doen en deze gedurende de dag opdrinken.
Hoeveel flesjes heb je nodig?
. Met 1 flesje doe je ongeveer 1 maand. . Resultaten kan je al merken na een paar dagen of weken. . Voor blijvende resultaten neem je ze best 3 maanden
Levering
. Onmiddellijk leverbaar na betaling. . Enkel via de website te verkrijgen. . Verzending is gratis vanaf 50 euro.
|
|
|