BACHBLOESEMADVIES

professioneel advies bij de keuze van je bachbloesems

meer info
contact

home -> getuigenissen -> eindelijk weer zeven uur slaap per nacht

 

Vakantie
  Ik ben in vakantie van 10 juli tem 1 augustus  

Ik ben in vakantie van 10 juli tem 1 augustus

lees meer



klik hier om terug te keren naar het overzicht van de testimonials.
 

Eindelijk weer zeven uur slaap per nacht

 

Dag Tom,



Bij deze wil ik je verslag uitbrengen van mijn ervaringen met de bachbloesemcombinatie “Insomnia”.


Het heeft niet onmiddellijk resultaat gegeven maar nu na vijf weken kan ik gemakkelijk inslapen en slaap ik toch ongeveer zes uur na elkaar. In vergelijking met vroeger is dat een enorme verbetering. Ik heb al altijd slaapproblemen gehad maar de laatste weken was het echt erg geworden. Ik lag wakker in bed en kon maar niet inslapen. Soms was het drie uur in de morgen en lag ik nog wakker. Dan viel ik in slaap maar na een uur was ik weer wakker. Het gevolg was natuurlijk dat oververmoeid en enorm prikkelbaar was.


Nu ben ik bezig mijn derde flesje te nemen en gaat het al veel beter met mijn slapeloosheid. De vermoeidheid is weg en ik zie er niet meer tegenop om te gaan slapen. Gaan slapen was vroeger een nachtmerrie; Ik wist al op voorhand dat ik wakker zou liggen en ’s morgens doodmoe zou zijn. Nu lig ik nog maximum vijftien minuten wakker en slaap ik meestal door tot de wekker afloopt. Het gebeurt wel nog eens dat ik ervoor wakker kom maar dat heeft dan dikwijls te maken met iets waar ik mee bezig ben en dat ik moeilijk uit mijn hoofd kan zetten.


Het positief gevolg van dit alles is dat ik veel meerenergie heb en veel opgewekter ben. Ik kan anderen beter verdagen en ben niet meer zo snel op mijn tenen getrapt. Mijn man en mijn kinderen vinden dat ik veel veranderd ben en zijn daarom wel blij.


Bedankt voor de bachbloesems en als ik er nog eentje nodig heb hoor je me wel.


Vriendelijke groeten,


Nathalie


 



Bach bloesem nr 87 : insomnia

deel met je vrienden - share
 


nr 87 : insomnia

Inhoud: 50 ml

 

Bachbloesem n° 87 helpt om :

· Minder te piekeren en daardoor beter in te slapen.
· Kalmer te worden en minder spanningen te hebben.
· Minder angstig te zijn.
· Je grenzen te bewaken en oververmoeidheid tegen te gaan.
· Minder bezorgd te zijn om anderen.
· Beter in te slapen en door te slapen.

Bachbloesem n° 87 is 100 % veilig!

. geeft geen enkele bijwerking en werkt niet verslavend.
. mag je zonder risico combineren met gewone medicatie.

Dosering

. 6 x 4 druppels per dag rechtstreeks op de tong of in water
. tip : je kan de dagdosis (24 druppels) in een flesje water doen en deze gedurende de dag opdrinken.

Hoeveel flesjes heb je nodig?

. Met 1 flesje doe je ongeveer 1 maand.
. Resultaten kan je al merken na een paar dagen of weken.
. Voor blijvende resultaten neem je ze best 3 maanden

Levering

. Onmiddellijk leverbaar na betaling.
. Enkel via de website te verkrijgen.
. Verzending is gratis vanaf 50 euro.

Aantal flesjes: 

 

(=39,00 )