BACHBLOESEMADVIES
professioneel advies bij de keuze van je bachbloesems
home -> getuigenissen -> dankzij de bachbloesems slaap ik onmiddellijk in.
| klik hier om terug te keren naar het overzicht van de testimonials. |
| |
Dankzij de bachbloesems slaap ik onmiddellijk in. |
| |
|
Beste Tom,
Je hebt feedback gevraagd over het gebruik van de bachbloesems die ik gekocht heb bij jou. Hier komt mijn verslag.
In het begin ervaarde ik geen verandering. Ik lag nog steeds drie tot vier uur wakker vooraleer in te slapen. Na vier weken merkte ik verbetering, ik lag maar maximum 2 uur meer wakker.
Nu heb ik de volledige kuur van drie maanden gedaan en ik slaap vrijwel onmiddellijk in. ’s Morgens ben ik veel fitter en is mijn humeur ook veel beter, waarschijnlijk door de goede nachtrust.
Dus voor mij hebben ze prima geholpen, bedankt!
Hartelijke groet, Mirjam
|
|
|
|
|
|
|
| |


Inhoud: 50 ml
|
|
|
Bachbloesem n° 87 helpt om :
· Minder te piekeren en daardoor beter in te slapen. · Kalmer te worden en minder spanningen te hebben. · Minder angstig te zijn. · Je grenzen te bewaken en oververmoeidheid tegen te gaan. · Minder bezorgd te zijn om anderen. · Beter in te slapen en door te slapen.
Bachbloesem n° 87 is 100 % veilig!
. geeft geen enkele bijwerking en werkt niet verslavend. . mag je zonder risico combineren met gewone medicatie.
Dosering
. 6 x 4 druppels per dag rechtstreeks op de tong of in water . tip : je kan de dagdosis (24 druppels) in een flesje water doen en deze gedurende de dag opdrinken.
Hoeveel flesjes heb je nodig?
. Met 1 flesje doe je ongeveer 1 maand. . Resultaten kan je al merken na een paar dagen of weken. . Voor blijvende resultaten neem je ze best 3 maanden
Levering
. Onmiddellijk leverbaar na betaling. . Enkel via de website te verkrijgen. . Verzending is gratis vanaf 50 euro.
|
|
|